Kitsch Rzeszów

opis lokalu

W jednym budynku na jednej powierzchni lecz w osobnych salach zaspokajać będziemy gusta klubowiczów smakujących w muzycznej stylistyce lat 80/90/00 eurodance etc. w otoczeniu kitschowatych atrybutów jakimi są futerka, postacie z bajek z dzieciństwa, kolorowychświatełek, lamp lawowych, gablot z prawdziwymi kawałkami legendarnych schodów z krakowskiego wielopola oraz... a zobaczycie sami :) Sam wieczór zaś uświetnią półfinaliści z Mam Talent opisani poniżej.

W opozycji do jaskrawego Kitschu znajduję się stonowany i minimalistyczny Off, stworzony dla wymagających miłośników wyszukanych brzmień, wystaw oraz wszystkiego co ambitne o czym będzie dane się przekonać podczas występu zaproszonych gości. Pierwszego dnia energetyczne i mocne sety połączone z live-actami, drugiego dnia ciepłe pieszczące uszy brzmienia w stylistyce house, nu disco.

Lampy z pływającymi rybkami, futerka na ścianach oraz makatki jelenia na rykowisku... Jeśli masz poczucie humoru to zrozumiesz kiczowatą elegancję tego lokalu i w tym niemal pałacowym wystroju, znajdziesz przytulny kącik dla siebie. Doskonale zorganizowana obsługa poda dobre piwko albo coś mocniejszego z oferowanej tu całej gamy trunków. Lokal zamykany jest dopiero, gdy wyjdzie ostatni klient. W piątki i soboty organizowane są popularne dyskoteki KITSCH'owe. KITSCH zaliczyć można do knajp gdzie codziennie bez wyjątku szaleje się do rana, przy muzyce kiczowatej, której nie usłyszysz nigdzie indziej.
REGULAMIN KLUBU KITSCH:

Klub KITSCH przeznaczony jest dla osób szukających dobrej rozrywki i zabawy, w kulturalnej atmosferze, w bezpiecznym otoczeniu i z poszanowaniem godności innych uczestników.


Moniuszki 2
35-015 Rzeszów
Najbliższe miasto: Rzeszów


tel: 17 852 14 08
kom: 605 824 797
imprezy w tym lokalu strona lokaluzobacz repertuar kontakt poleć znajomemu zapisz się na newsletter wydrukuj

Sprawdź Nas na portalach społecznościowych.